Sarallar ve Şahinler davasında ortalık yine karıştı

Son Güncelleme: 15 Eylül 2017 Cuma 15:12

'Şahinler' suç örgütü lideri Sedat Şahin ile 'Sarallar' suç örgütü lideri Burhanettin Saral'ın yargılanmasına bugün de devam edildi.

İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam eden duruşmada tutuklu sanık Sedat Şahin ile tutuksuz sanık Burhanettin Saral hazır bulundu. Alınan savunmalar ve tahliye isteklerinden sonra Mahkeme Sedat Şahin'in tutukluluk halinin devam kararı verilen mahkeme ertelendi

Mahkemenin ertelenmesinden sonra ise adliye koridorları bir anda karıştı. Duruşmanın görüldüğü katın bir alt katında karşı karşıya gelen iki grup birbirine girdi. Polis ve özel güvenliğin müdahalesiyle ayrılan iki grup uzun süre sakinleştirilemedi.

Duruşma nedeni ile yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı adliye binasına tutuksuz sanıkların duruşma salonuna girmeden önce yeniden üstü arandı. Çok sayıda polis de adliye içi ve dışında güvenlik önlemi aldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım