Sapıktan şok edici itiraf!!!

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 08:29

İstanbul Sancaktepe'de 14 Temmuz’da 7 yaşındaki erkek kardeşi ile beraber, Kuran kursuna giden 8 yaşındaki Suriyeli S.E.M., 43 yaşındaki Mehmet Bekmez ve 38 yaşındaki kardeşi tarafından bir araca bindirilip kaçırıldı.

Küçük kızı Şile yolu üstündeki ormanlık bir alana götüren Mehmet Bekmez cinsel istismarda bulundu. Çocuğu yeniden aldığı yere bırakmaya götürürken bir kamyona arkadan çarptı. Küçük kızın, kaza sonrası kendilerine yardıma gelen vatandaşlara kaçırıldığını söylemesi üzerine Mehmet Bekmez ve kardeşi Halil Bekmez kaçmaya başladılar.

Kendisini kovalayan vatandaşlar tarafından yakalanan Mehmet Bekmez feci bir biçimde dövülerek linç edilmek istendi. Polis ekiplerince kurtarılan Mehmet Bekmez, gözaltına alındı. Olaydan sonra kaçan kardeşi Halil Bekmez de bir gün sonra gözaltına alındı.

Mehmet Bekmez, savcılıkta verdiği ifadesinde, cinsel isteklerine hâkim olamadığını, yaşı büyük bir kadını kaçırması ve ilişkiye girmesinin zor olması sebebi ile yaşı küçük bir kız çocuğunu kaçırmaya karar verdiğini ifade etti.. Bekmez kardeşler, ‘çocuğun cinsel istismarı’ ve ‘çocuğun kaçırılması ve alıkonulması’ suçlarından tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım