Sapık çocukları şekerle kandırmış!

  • 33446
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ekim 2017 Cumartesi 07:40

Samsun ilinde bir okulun kantininde kız çocuklarını şeker verip kandırarak tacizde bulunduğu iddia edilen bir kişi polis tarafından gözaltına alındı

Olay, Samsun ilinin Canik ilçesinde bulunan bir ilkokulda gerçekleşti. İlkokulun kantininde çalıştığı öğrenilen 65 yaşındaki A.A.’nın 8 yaşlarındaki 2 kız çocuğuna kantinde bedava sakız ve şeker verip kandırıp tacizde bulunduğu öne sürüldü.

Olay ile alakalı kızların ailesinin durumu savcılığa bildirmesi üzerine soruşturma başlatıldı.

TUTUKLANIP CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Mağdur kız çocuklarının ifadesine başvuruldu ve olay ile alakalı kantin çalışanı A.A., Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Polisteki sorgusu tamamlanan A.A., bugün "çocuğun cinsel istismarı" suçundan Samsun Adliyesine sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye ifade veren A.A., tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım