Şanlıurfa'da şok olay: 1, 2, 3 Yallah deyip ölüme atladı!

  • 7189
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Ocak 2018 Cumartesi 12:49

Doğum gününde arkadaşları ile beraber tarihi Şanlıurfa Kalesi'ne çıkarak fotoğraf çekmek isterken düşerek ölen Halil Dağ’ın düşme anına ait cep telefonu görüntüleri meydanda çıktı. Görüntülerde 'bir iki üç Yallah' diyerek kayanın üzerinden yere atlamak isteyen Dağ'ın, dengesini kaybedip yaklaşık 20 metre yüksekten düştüğü görülüyor.

Olay, 2018 senesinin ilk gününde meydana geldi. Şanlıurfa ilindeki bir pasajda telefon dükkanı işleten 38 yaşındaki Halil Dağ, doğum gününde il dışından gelen misafirleri ile beraber tarihi kaleye çıktı. Arkadaşları ile beraber kaleyi gezen Halil Dağ, iddialara  doğum günü için fotoğraf çekmek için uçurumun kenarındaki bir kayanın üstüne çıktı.

Arkasına Balıklıgöl’ün manzarasını almaya çalışan Dağ, dengesini kaybedip yaklaşık 20 metre yüksekten yere çakıldı. Ağır yaralanan 8 çocuk babası Dağ, olay yerine çağrılan ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Dağ, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını kaybetti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım