Sakarya'da sevgilisi ile basıldığı için oğlunu öldürmüştü! Kan donduran ifadeler!

  • 3239
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Kasım 2017 Perşembe 15:39

Sakarya ilinin Karasu ilçesinde oğlunu komşusu ile yatakta görmesi sonucu boğup öldüren anne ve dostu geniş güvenlik tedbirleri altında adliyeye gönderildi.

Sakarya ilinin Karasu ilçesinde anne 40 yaşındaki Zeynep Keleşoğlu, kendisini ve komşuları olan T.Y.'yi yatakla yakaladığı için 10 yaşındaki oğlu Necmi Talha Keleşoğlu'nu boğduğu iddiası ile polise giderek teslim olmuştu.

Anne emniyete suçunu kabul etti. Birlikte olduğunu öne sürülen komşuyu T.Y ise suçlamaları kabul etmedi. Daha evvele psikolojik tedavi gördüğü tespit edilen kadının çelişkili ifadeler verdiği de belirtildi.

ACI ÇEKMESİN DİYE ÖLDÜRMÜŞ!

Zeynep Keleşoğlu ifadesinde çocuğunu ‘Kendisinden sonra acı çekmemesi, ortada kalmaması için’ öldürdüğünü ifade etti. Diğer iki çocuğu için ise ‘Onların yaşı büyük kendilerini nasılsa kurtarırlar’ dediği öğrenildi. Zanlıların savcılık işlemleri sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım