Sakarya'da okul hizmetlisi 2 kişiyi yaraladı

Son Güncelleme: 03 Ekim 2017 Salı 13:39

Sakarya ilinin Pamukova İlçesi’nde orta okulda hizmetli olarak çalışan Ü.Ç. okulun arkasında buluştuğu 2 kişiyi bıçakladı. Yaralanan 2 kişi tedavi altına alındı.

Olay sabah saatlerinde, Pamukova Yenice Mahallesi’nde bulunan Fatmahanım Ortaokulu’nun arkasında gerçekleşti. İddialara göre, iki kardeş Y.G. ve F.G. okula gelip aralarında husumet bulunan okulda hizmetli olarak görev yapan Ü.Ç. ile görüştü. Çocukların derste olduğu esnada, Ü.Ç. ile 2 kişi okulun arkasında bahçe duvarının dışında tartışırken kavga çıktı. Ü.Ç. üzerinde bulunan bıçağı çıkartıp iki kardeşe saldırdı. 

Y.G. ve F.G. aldığı bıçak darbeleri ile yaralandı. Olay yerine gelen sağlık birimleri yaralanan 2 kardeşe müdahalede bulundu. Pamukova Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 2 kardeş burada yapılan ilk müdahaleden sonra Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Polis, Ü.Ç.’yi gözaltına alırken, olayda kullandığı bıçağa el koydu. Olay ile alakalı soruşturma başlatıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım