Sakarya Karasu'da vahşet! Görmemesi gereken bir şey gördü...

  • 141077
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 Çarşamba 17:11

Sakarya ilinin Karasu ilçesinde, 10 yaşındaki Necmi Talha K., iddialara göre, yatakta birlikte gördüğü annesi 40 yaşındaki Zeynep K. ve komşusu 40 yaşındaki K.Y. tarafından yastıkla boğularak katledildi. Zeynep K. ifadesinde, oğlunun bu sabah kendilerini yatakta yakaladığını, bu sebeple de K.Y. ile birlikte Necmi Talha’yı öldürdüklerini itiraf etti. Zeynep K. ile K.Y.’nin sorgusu devam ediyor.

Karasu’da Stat Caddesi üzerinde bulunan apartmanın zemin katında ikamet eden 2 çocuk annesi Zeynep K., sabah saatlerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gidip oğlu Necmi Talha K.’yi yastıkla boğarak öldürdüğünü ifade etti.

Anne, polise, "Oğlum öldü, evde şu an" dedi. Zeynep K.’nin ifadesinden sonra eve giden polis ve 112 Acil ekibi, hareketsiz halde buldukları çocuğu yaşama döndürmek umudu ile Devlet Hastanesi’ne götürdüler. Ancak minik Necmi Talha, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutamadı. Yapılan ilk inceleme neticesinde, çocuğun yastıkla boğulduğu tespit edildi.

BABANIN TARİFSİZ ACISI

Acı haberi alarak hastaneye gelen ve bir tavuk çiftliğinde çalışan baba İ.K., "Karım olacak ş.... nerede?" diye bağırdı. Polisin gözaltına aldığı Zeynep K., bu kez oğlunu okula gitmediği için öldürdüğünü ifade etti. Şüphelinin çelişkili ifadeler verdiğini belirleyen polis, birlikte olduğunu belirlediği komşusu K.Y.’yi de gözaltına alındı.

İFADESİNİ YENİDEN DEĞİŞTİRDİ

Zeynep K. daha sonra ifadesini değiştirip, oğlunun bu sabah kendilerini yatakta yakaladığını, bu nedenle de K.Y. ile birlikte Necmi Talha’yı öldürdüklerini söyledi. Zeynep K. ile K.Y.’nin sorgusu devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım