Sadist koca 33 senedir karısına dünyayı dar etti!

Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 08:53

Banka müdürü kocasından 33 seneden beri fiziksel ve cinsel şiddet gören kadının savcılığa verdiği şikâyet dilekçesi duyanları şaşkına çevirdi.

İstanbul ilinde evlilikleri boyunca şiddet uygulayan kocasından birçok defa verilen uzaklaştırma kararına rağmen kurtulamayan 58 yaşındaki F.Ö. bir kez daha savcılığa başvurarak suç duyurusunda bulundu. Ruh sağlığı ve algılama yeteneğinin bozulduğu tıbben raporlanan F.Ö., yaşadıklarını 2 sayfalık dilekçe ile anlattı.

Çorum ilinde 1980'de Kahraman Ö. ile dünya evine giren ve eşinin ailesi ile beraber yaşayan F.Ö, 4 sene sonra İstanbul'a taşınınca eşinin fiziksel ve cinsel şiddete başladığını ifade etti. F.Ö., eşinin gece vakti kendisini zorla ekmek almaya gönderdiğini, cinsel ilişkiye girmeyince duvara çarpıp kuyruk sokumumdaki kemiğin zedelendiğini ve 1.5 ay yürüyemediğini dilekçesinde anlattı. Banka müdürü olan kocası 2009 senesinde emekli olunca kocasının zoruyla tekrar Çorum'a taşınan F.Ö, fiziksel ve cinsel şiddet fazlalaşınca Aile Mahkemesi'nden eşi için uzaklaştırma kararı aldırdı. İddialara göre Çorum'da geçen işkence gibi 4 senede kocası,

"Bak görüyor musun eşlerinden ayrılmak isteyen kadınlar, çatır çatır vuruluyor sokakta. Sizin ekmeğinizi ben veriyorum, seni sokağa atarım parasız pulsuz kalırsın" dedi.

OĞLUNA SIĞINDI

Sokağa bile izin almadan çıkamayan F.Ö.'ye, oğlunun yardımı ile getirildiği İstanbul Surp Agop Hastanesi'nde 'majör depresyon' teşhisi kondu. 1 hafta sonra eve dönünce şiddet kaldığı yerden devam etti. 2010'dan beri Kahraman Ö. hakkında 4 kez evden uzaklaştırma kararı verilmesine rağmen şiddet devam edince, F.Ö., Çorum'daki evini terk edip İstanbul'da elektrik elektronik mühendisi olan oğlunun yanına sığındı. Bir süre sonra da çocuklarının desteği ile boşanma davası açtı. F.Ö., geçen sene 18 Ağustos'ta savcılığa yazdığı dilekçesinde isyan ettiren şu ifadelere yer verdi:

“İki evladımla birlikte korkunç, sadist, insafsız baskı ve zulme karşı bir var oluş mücadelesi vermekteyiz. Bunlardan maalesef kurtulamıyoruz. Acaba ben ve çocuklarımın hayatına eşim tarafından son verildikten sonra mı hukuk ve yargı devreye girecektir..."

BABAMDAN TİKSİNİRDİM

Çiftin kızları Z.S.Ö. de yaşadıklarını savcılık ifadesinde özetle şöyle aktardılar:

"Babam annemle cinsel yaşamından memnun olmadığını açık bir dille söylerdi. Bunu benimle konuşmasından tiksinirdim."

Elektrik- Elektronik mühendisi olan oğulları S.Ö. ise

"Annem ve kız kardeşim üzerindeki acımasız hâkimiyeti karşısında çaresiz kaldım. Ruhsal çöküntü nedeniyle Boğaziçi Üniversitesi'ndeki yüksek lisansıma devam edemedim" dedi.

Kaynak: Hürriyet

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım