Polisin dikkati kayınpederin oyununu çözdü

Son Güncelleme: 08 Ocak 2018 Pazartesi 10:47

Adana ilinde oto hırsızlığı çetesini çökertmek için harekete geçen ekipler, Bünyamin K.’ya ait olan oto kaportacılığı yapılan tamirhaneye baskın yaptı.

Operasyon sonucunda yan yana duran aynı model ve renkteki biri pert, diğeri sağlam iki otomobil polisin dikkatlerini çekti. 68 EV 468 plakalı otomobilin motor-şase numaraları ile ruhsattaki rakamlar örtüşmedi.

Polis, motor-şase numaralı aracın da İstanbul’da çalınan ve 59 yaşındaki Ragıp Necdet Demirbilek’e ait olduğu tespit etti. Gözaltına alınan K., gelininin perte çıkan aracıyla aynı özellikteki başka otomobili İstanbul’dan çalarak, gelinine ait aracın plakayı taktırdı.

K., aracın piyasa değeri olan 125 bin liralık ‘kefalet’ ile serbest bırakıldı. Demirbilek ise, “Arabamdan umudumu kesmiştim” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım