PKK'lılar Londra'da sokağa indi... Gurbetçilere saldırdı

Son Güncelleme: 07 Şubat 2018 Çarşamba 12:10

Terör örgütü PKK yandaşları, Türkiye'nin terör örgütleri YPG/PYD/PKK'ya ve DEAŞ'a karşı başlattığı Afrin operasyonunu protesto etmek için Londra'da olay çıkardı. Terör yandaşları, eylem sırasında gurbetçi bir çifte de saldırdı.

Terör örgütü PKK yandaşları bu defa İngiltere'nin başkenti Londra'da meydana çıktı. Türkiye'nin Afrin'deki terör hedeflerine yönelik Zeytin Dalı harekâtına karşı sokağa inen terör yandaşları olay çıkardı. 

GURBETÇİ ÇİFTE SALDIRDILAR!

İngiliz polisi, yürüyüş sırasında gurbetçi bir çifte saldıran terör yandaşlarına müdahale etti. Almanya'nın Salzgitter-Lebenstedt şehrinde gösteri yapan terör örgütü PYD/PKK yandaşları da bir Türk vatandaşının aracına sopalarla saldırmıştı.

PKK yandaşlarının Almanya'nın Köln kentinde düzenlediği eylemde de olay çıkmıştı. Köln polisinden bir yetkili, AFP'ye yaptığı açıklamada Almanya'da kullanılması yasak olan PKK sembollerini taşıyan bazı göstericilerin gözaltına alındığını ifade etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım