Pendik'te yaşanan dehşet 'geliyorum' demiş!!!

Son Güncelleme: 14 Ekim 2017 Cumartesi 10:21

İstanbul ilinin Pendik ilçesinde lise öğrencisi 17 yaşındaki Helin Palandöken’in eski erkek arkadaşı sosyal medyadaki mesajlaşma programı üzerinden tartıştığı genç kızın okul arkadaşı 17 yaşındaki Cemil Yıldız ile Güzeyalı Tren İstasyonu’ndaki randevusunda kan döküldü. Yaşamını yitiren Helin Palandöken 18 Eylül'de Twitter'da 'Gizli bir sapığım var, sokağa çıkmaya korkuyorum' diye yazmış. Palandöken’in yaşamını yitirdiği olay şöyle gelişti:

22 yaşındaki İşsiz Mustafa Yetgin, bir süre evvel ayrıldığı Pendik İstanbul Ticaret Odası Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Helin Palandöken’in görüştüğü okul arkadaşı Cemil Yıldız ile messenger üzerinde tartıştı.

İki genç tehditler savuran yazışmalarından sonra Güzelyalı Tren İstasyonu’nda görüşmek üzere randevulaştı. Cemil Yıldız da arkadaşları Helin Palandöken ve 17 yaşındaki Deniz Morsümbül ile geldi. Tartışma burada da devam etti.

“Benim kız arkadaşımla nasıl çıkarsın” diye bağıran Yetgin yanında getirdiği pompalı tüfeği Yıldız’a doğrultup ateşledi. Yıldız bacağından yaralanıp yere yığıldı.

Dehşet dolu anlara şahit olan Helin Palandöken ile Deniz Morsümbül, Yetgin’e “Ne yapıyorsun sen” diyerek engel olmak istedi. Bunun üzerine silahı yeniden doğrultan Yetgin, Palandöken'i başından vurarak öldürdü, Morsümbül'ü ise yaraladı.


Yaşamını yitiren Helin Palandöken 18 Eylül'de bu tweeti atmış

İNTİHAR ETTİ

3 arkadaş kanlar içinde yere yığılırken saldırgan Yetgin, olay yerinden kaçıp 1 kilometre uzaktaki Pendik İstanbul Ticaret Odası Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’ne girdi. Burada bıçakla bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu sırada Mobil Okul Timleri saldırganı yakalayıp hastaneye götürdü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım