Paris'te askerlere saldırı: 6 yaralı

Son Güncelleme: 09 Ağustos 2017 Çarşamba 12:57

Fransa'nın başkenti Paris’de saldırı… Paris’in Levallois Perret bölgesinde, OHAL çerçevesinde gözlemci görevi yapan askerlere araç ile saldırı yapıldı. 2'si ağır 6 askerin yaralandığı öğrenilen saldırıda, saldırgan kaçtı.

Paris’in güneybatısında bulunana Levallois-Perret bölgesinde bu sabah 8’de gerçekleşen olayda bir araç askeri ambulansa çarpıp kaçtı. Saldırının yerel saatle 08:15’te yapıldığı ifade edildi. Paris Emniyeti operasyon başlatıldığını belirtirken Paris’in banliyösünde gerçekleşen olayın bilinçli olarak yapıldığı söylendi.

Güvenlik kuvvetleri olay ile alakalı soruşturma başlatırken, 2’si ağır 6 askerin yaralı olduğu bilgisi alındı. Güvenlik kuvvetleri bir aracın arandığını açıkladı. Levallois-Perret belediye başkanı Patrick Balkany, gerçekleşen olayın bir kaza değil saldırı olduğunu ifade ederken, “Aranan araç BMW markalı” şeklinde bir ifade kullandı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım