Osmangazi Üniversitesi'nde Neler Oldu?

  • 3295
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Nisan 2018 Perşembe 16:13

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'nde gerçekleşen silahlı saldırı sonucunda biri dekan yardımcısı olmak üzere 4 öğretim görevlisinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi’nde, bir öğretim görevlisinin silahlı saldırısı sonucunda 4 öğretim görevlisinin hayatını kaybettiği, zanlının ise polis ekiplerince yakalandığı ifade edildi. Öldürülenlerin; dekan yardımcısı, fakülte sekreteri, öğretim üyesi ve bir okutman olduğu ortaya çıktı.

Bugün saat 15.00 sularında, Osmangazi Üniversitesi’nin Meşelik Kampüsü’ne gelen silahlı saldırgan, katliam yaptı. Araştırma görevlisi olduğu ileri sürülen saldırgan, yakalanıp gözaltına alındı. Saldırgan, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Saldırının sebebi henüz belirlenemezken, büyük korku yaşayan öğrenciler ve öğretim görevlileri üzerindeki şoku uzun süre atamadı.Kampüse çak sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

SINAVLAR İPTAL EDİLDİ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “Bugün (05 Nisan 2018 Perşembe) öğleden sonra Eğitim Fakültesi'nde yapılacak olan tüm sınavlar iptal edilmiştir.” denildi.

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım