Ormanlık alanda bulundu.. Kime ait olduğu araştırılıyor

Son Güncelleme: 11 Şubat 2018 Pazar 15:06

Antalya ilinin Alanya ilçesinde ormanlık alanda insan kemikleri bulundu. Kemik parçalarının hemen hemen 3 sene önce kaybolan 78 yaşındaki Norveçli turist Tor Olav Lundeye (78) ait olabileceği ifade edildi.

Alanya'ya bağlı Bektaş Mahallesi'ndeki ormanlık alanda keçilerini otlatan çoban, saat 15.30 sularında bir insana ait kemik parçaları gördü. Çoban durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği ve Olay Yeri İnceleme ekipleri çalışma başlattı.

Kemik parçaları yapılan incelemenin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Kemik parçalarının 24 Eylül 2015 tarihinden bu yana kayıp olan Norveçli turist Tor Olav Lundeye ait olabileceği değerlendiriliyor. Kemiklerin Lundeye ait olup olmadığı DNA testi sonucunda ortaya çıkacak

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım