Ölüm nedeni belli oldu!

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 15:36

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, makam odasında ölü durumda bulunan Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan'ın beylik silahıyla intihar ettiğini beyan etti.

Sabah sularında Silivri Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan'ın makamına giren görevli bir polis, Çalışkan'ı yerde hareketsiz şekilde yatarken buldu ve sağlık birimlerine haber verdi. Çalışkan'ın Silivri Emniyet Müdürlüğü'ndeki makam odasına gelen sağlık ekipleri, Emniyet Müdürü Çalışkan'ın hayatını kaybettiğini tespit etti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada,

“İl Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda Silivri İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapmaktayken 31.07.2017 günü vefat eden 3. Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan’ın, çalışma odasında henüz sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı kedisine ait beylik silahı ile intihar etmiş olduğu olay yeri incelemesinden sonra anlaşılmıştır. Konuyla ilgili tahkikata Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı devam etmektedir” dendi.

Çalışkan’ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım