Okulda servisçi terörü: 1 ölü 2 yaralı

Son Güncelleme: 05 Eylül 2017 Salı 14:32

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde bulunan Fatih İlkokulu bahçesinde öğrenci servisi firmalarının sahipleri arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.

Kayıt yaptırmaya gelen veli ve öğrencilerin de büyük korku yaşamasına neden olan ve neredeyse her eğitim - öğretim dönemi başında tekrarlanan bu tür olaylar 'çocuklarımız kimlere emanet' sorusunu yeniden akıllara getirdi.

Olay, saat 11.30 sularında gerçekleşti. Öğrenci servisi firması sahipleri arasında çıkan tartışma zaman sonra silahlı ve bıçaklı kavgaya döndü. Kavga sonucunda vücutlarına çok sayıda mermi denk gelen 27 yaşındaki Ramazan Sarı ve Cüneyt Elik hastaneye götürüldü. Ağır yaralılardan Cüneyt Elik hastanede yaşamını yitirdi. Elik’in ölüm haberini alan yakınları hastanede fenalık geçirdi, gözyaşlarına boğuldu.

Ramazan Sarı’nın tedavisi ise devam ediyor. Kavga sonucunda 3 bıçak darbesi ile ağır yaralanan üçüncü kişi, Kerem Beyazıt’ın tedavisi ise bir başka hastanede devam ediyor. Polisin hastanede geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü.

Kayıt için okula gelen veliler ve öğrenciler ise büyük korku yaşadılar. Okul yöneticileri bahçeye döküldü. Bir öğrenci sınavdayken silah seslerini duyduğunu ifade etti. Bir başka kişi ise okulda silahlı kavga olduğunu evdeyken silah seslerini duyduğunu belirtti.

Olay Yeri İnceleme Birimleri okul bahçesinde çalışma yaptı. Polis okulun sokağını trafiğe kapatırken, çevrede güvenlik önlemi aldı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürerken, okul kaydı için gelen veliler geri çevrildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım