Okul bahçesindeki servisçi teröründe flaş gelişme!

Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 13:53

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde dün bir ilkokulun bahçesinde 1 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin de yaralandığı servisçi çatışması ile alakalı 8 kişi gözaltına alındı. Çatışmada ölen Cüneyt Elik'in kasten yaralamadan emniyette 3 kaydı olduğu açığa çıkarken, aranan 4 kişiden birinin de, ‘Çocuğun cinsel istismarı’ndan poliste kaydı bulunduğu belirtildi.

Çatışma ile alakalı 8 kişi gözaltına alındı. Bu kişilerin sorgusu devam ederken 4 kişinin daha arandığı bildirildi. Gözaltı ve arananların bazılarının da değişik suçlardan kayıtları olduğu ifade edildi.

Çatışmanın karşı tarafında yer alan Kerem Beyazıt'ın uyuşturucudan 2 kaydının bulunduğu belirlendi. Yapılan araştırma sonucunda; Cüneyt Elik ve Ramazan Sarı'nın geçen sene yıl öğrenci taşıma konusunda tartışarak husumetli hale geldikleri öğrenildi. Geçtiğimiz sene yaşanan tartışmanın etkisi ile bu yıl da öğrenci taşıma konusunda tartışmaya başladıkları, tartışmanın silahlı, bıçaklı kavgaya dönüşmesiyle olayın yaşandığı belirlendi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım