Oğluna küfür edildiği iddiası ile gece kulübünü bastı!

  • 1030
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Eylül 2017 Cuma 09:18

Bir gece kulübünün önünde çiçek satan çocuğuna küfür edilmesi üzerine baba Ramazan Arcanlı, gecenin ilerleyen saatlerinde otomobil ile gece kulübünün önüne geldi. Alkollü olduğu öne sürülen Arcanlı, otomobillin içinden pompalı tüfekle gece kulübüne ateş açtı. Açılan ateş ile gece kulübünün güvenlik görevlisi Nil Kayar baş ve göğsüne denk gelen saçmalarla öldü.

Vaka, İzmir ilinin Karşıyaka İlçesi'nde, bu gece Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi'ndeki bir gece kulübü önünde gerçekleşti. Ramazan Arcanlı, bir gece kulübü önünde çiçek satan çocuğuna küfür edilmesi üzerine geç saatlerde otomobille gece kulübünün önüne geldi. Alkollü olduğu iddia edilen Arcanlı, otomobillin içinden pompalı tüfekle gece kulübüne ateş açtı.

Açılan ateş ile gece kulübünün güvenlik görevlisi Nil Kayar baş ve göğsüne isabet eden saçmalarla hayatını kaybetti. Gece kulübünde müşteri olarak bulunan 39 yaşındaki Merter Mısırlı sırtından, 25 yaşındaki Sedat Şentürk de gözünden yaralandı. Saldırgan otomobille hızla uzaklaştı.

Savcının olay yerindeki incelemesinin devam ettiği ve Kayar'ın cesedinin otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldığı öğrenildi. Polis, olaydan sonra kaçan Arcanlı'yı kısa sürede yakaladı. Saldırgan hastanedeki muayenesinin ardından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım