O sözü duyunca apartman yöneticisini vurdu

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 09:04

Samsun ilinde 24 yaşındaki Döne Y., aidat yüzünden apartman yöneticisi 52 yaşındaki Muhammet Atila ile tartıştı. Atila'nın "Evinize gelen giden belli değil. Bir sürü yabancı şahıs gelip gidiyor" sözleri üzerine genç kız, yöneticiyi tabanca ile vurup yaraladı.

Olay dün Atakum İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleşti. Apartman yöneticisi olan Muhammet Atila iddialara göre aidat parasını almak için dördüncü katta oturan Döne Y.’nin kapısını çaldı. Kapıyı açan ablası ile aidat ödemediğini söyleyerek tartışan Muhammet Atila parayı alıp daireden ayrıldı.

Bir süre sonra yeniden Döne Y.’nin dairesine gelen ve tartışmaya devam eden Muhammet Atila, iddiaya göre "Evinize gelen giden belli değil. Bir sürü yabancı şahıs gelip gidiyor. Rahatsız oluyoruz" dedi. Tartışma kavgaya dönüşürken evdeki ruhsatsız tabancayı alan Döne Y., yöneticiye ateş etti.

Sırtına denk gelen kurşunla yaralanan yönetici Muhammet Atila, çağrılan sağlık birimlerince ambulansla Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılıp tedavi altına alındı. Şüpheli Döne Y., ise polis tarafından gözaltına alındı.

Olay ile alakalı soruşturma sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım