O görüntülerin nasıl sızdırıldığı ortaya çıktı

Son Güncelleme: 02 Eylül 2017 Cumartesi 09:08

Vatan Şaşmaz cinayetine ait görüntüleri sızdıran polis memurunun açığa alındığı öğrenildi.  Polis, eşini görevde olduğuna ikna etmek için görüntüleri paylaştığını ifade etti. Polisin eşi, görüntüleri akrabaları ile oluşturdukları Whatsapp grubunda paylaşınca görüntülerin hızla yayıldığı meydana çıktı.

Alınan bilgilere göre, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde lüks bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından vurulup öldürülen ünlü sunucu ve televizyoncu Vatan Şaşmaz'ın olay yeri görüntülerini sızdıran kişinin, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru olduğu tespit edildi. Başlatılan adli ve idari soruşturma çerçevesinde görüntüleri sızdıran polis memuru açığa alınırken görüntülerin nasıl hızla yayıldığı da ortaya çıktı.

Açığa alınan polisin mesaide olduğunu kanıtlamak amacıyla görüntüleri çekip eşine gönderdiği belirlendi edildi. İddiaya göre polisin eşi, bu görüntüleri aile üyelerinin görüştükleri Whatsapp grubuna attı. Polisin kayınçosu da görüntüleri kız arkadaşı D.Ç. ile paylaştı. Uyuşturucudan sabıkası olduğu öğrenilen D.Ç. görüntüleri para karşı medyaya satmaya çalıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım