Nazlı Ilıcak cezaevinde şimdiye kadar hiç yapmadığı bir şey yaptı!

  • 2067
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Kasım 2017 Cuma 14:46

FETÖ davasında tutuklularından Nazlı Ilıcak, cezaevinde ne yaptığı ile alakalı bilgi verdi. Ilıcak, avluda bol bol yürüdüğünü ve cimnastik yaparak vakit geçirdiğini ifade etti.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından sürdürülen soruşturma kapsamında tutuklanan Nazlı Ilıcak, cezaevinde günlerinin nasıl geçtiğini anlattı.

YER SİLMEYİ ÖĞRENDİ

15 aydır cezaevinde olan Ilıcak, şimdiye kadar hayatında hiç yer silmediğini cezaevinde yer silmeyi öğrendiğini dile getirdi.

"CİMNASTİK YAPIYORUM"

Hürriyet'e demeç veren Nazlı Ilıcak, şunları söyledi:

"11.00'de kalkıyorum. Avluda yürüyüşümü yapıyorum. 3 kişiyiz avluda. Cimnastik yapıyorum. Plastik su şişelerini doldurup ağırlık çalışıyorum. Biliyorsun ben hiç yer silmedim. Şimdi koğuşumun yerini sopalı bezle silmeyi öğrendim. O kovaların nasıl kullanıldığını bana öğrettiler."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım