Muhtar çocuk parkında dehşet saçtı

Son Güncelleme: 10 Şubat 2018 Cumartesi 09:43

Kütahya ilinde mahalle muhtarı olan Hasan Hüseyin Y., çocuk oyun parkında pompalı tüfek ile 4 kişiyi yaralama suçundan gözaltına alındı.

Olay gece sularında Saray Mahallesi’ndeki Ressam Ahmet Yakupoğlu Çocuk Oyun Parkı’nda gerçekleşti. İddialara göre Maltepe Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Y. henüz belirlenemeyen bir sebeple tartıştığı gençlere pompalı tüfekle ateş açtı.

Olayda 20 yaşındaki Serkan Köktürk göğsünden, 20 yaşındaki Recep Mutlu, 19 yaşındaki Hüseyin Köktürk ve 19 yaşındaki Salih Yıldırım da vücudunun çeşitli yerlerine denk gelen saçmalarla yaralandı. 4 yaralı ambulanslarla Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede tedaviye alınan yaralılar kendilerine muhtar Hasan Hüseyin Y.’nin ateş açtığını ifade etti. Polis ekipleri, muhtar Hasan Hüseyin Y.’yi evinde gözaltına aldı. Hasan Hüseyin Y.’nin suçlamaları kabul etmediği, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım