Muğla Milas'ta korkunç manzara...Gençlere ne oluyor?

  • 19598
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 Çarşamba 08:25

Muğla ilinin Milas ilçesinde bir evde iki gencin cansız bedeni bulundu. Gençlerden birinin aşırı dozda uyuşturucudan ölünce arkadaşının da tüfekle intihar ettiği öne sürüldü.

İddialara göre, Burgaz Mahallesi 1. Hıdırlık Sokak'ta bulunan bir evden silah sesi geldiğini işiten çevre sakinleri, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis birimleri, kapıyı açamayınca pencereden eve girdiklerince 23 yaşındaki Ferhat D. ile Önder Ö. adlı gençlerin cesetleri ile karşılaştı.

Aşırı dozda uyuşturucudan öldüğü iddia edilen Ferhat D.'nin evde cansız bedeni ile karşılaşan arkadaşı Önder Ö.'nün de arkadaşının cesedinin başında av tüfeğiyle kendini vurarak intihar ettiği iddia edildi. İki gencin cesedi otopsi için morga kaldırılırken, cumhuriyet savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Ayrıca aynı anda ölen iki gencin sosyal medya hesaplarında birlikte fotoğraf paylaştıkları görüldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım