Muğla Köyceğiz'de PKK'ya ağır darbe!

Son Güncelleme: 05 Ekim 2017 Perşembe 12:38

Muğla ilinin Köyceğiz ilçesinde güvenlik kuvvetleri tarafından yapılan operasyonda 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.

Edinilen bilgiye göre, elde edilen istihbarat üzerine harekete geçen polis ve jandarma birimleri, Köyceğiz ilçesi Toparlar bölgesindeki ormanlık alanda oldukları belirlenen 7 kişilik PKK'lı terörist grubuna yönelik ortaklaşa operasyon başlattı. Çıkan çatışmada 5 terörist ölü ele geçirilirken, 2'sinin daha yakalanması için çalışmalar devam ediyor. Çatışmada bir askerin de ayağından hafif şekilde yaralandığı belirtildi. 

Bölgeyi çembere alan Muğla Zıpkınlar Komando Taburu ile Bornava Komando Tugayı ve Polis Özel Harekat birimlerinin operasyonunun sürdüğü kaydedildi. Dün de Seydikemer İlçesi yakınlarında yol kontrolünde 4 terörist ve 3 işbirlikçisi yakalanmıştı. Yetkililer, bu iki terörist grubunun birbirinden bağımsız hareket ettiğinin belirlendiği bilgisini verdi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım