Milli güreşçi Yasemin Adar, sosyal medyadan itiraf etti!

  • 1652
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Kasım 2017 Cumartesi 11:16

Milli güreşçi Yasemin Adar, sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesaj ile kendisine sarkıntılık eden birini hastanelik ettiğini söyledi.

Milli Güreşçi ve eski gülle atıcısı Yasemin Adar sosyal medya hesabından kendisine sarkıntılık eden bir adama yumruk attığını ifade etti. Adar olay ile alakalı olarak

“Adamın biri sarkıntılık yaptı bende yumruğu çaktım ağzına hastanelik olmuş şikayetçi olmuş sorun değil o yumruğu tüm kadınlar adına attım” mesajını paylaştı.

Adar’ın bu hareketi ile ilgili olarak yapılan haberi gören oyuncu Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından böyle bir davranışta bulunan hemcinsine destek mesajı verdi. Nurgül Yeşilçay milli güreşçiye ‘Eline sağlık bacım’ sözleri ile destek verdi.

Ama Milli atlerin daha sonra yaptığı açıklama ile bu twitin başkası tarafından atıldığı ortaya çıktı. Konu ile alakalı Yasemin Adar şu açıklamayı yaptı:

"Böyle bir twitter hesabım yoktur!!! Yalan yanlış şeyler paylaşıp insanları kandırıp gündem yaratmak isteyen sahte hesaptır. Lütfen yalanlarına ortak olmayın" 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım