Meşhur spiker Yasir Kaya FETÖ'den gözaltında!

Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe 11:00

Fenerbahçe TV eski haber müdürü olan Yasir Kaya FETÖ’nün "medya yapılanması"na karşı yapılan soruşturma çerçevesinde tutuklandı.

FETÖ’nün "medya yapılanması"na yönelik soruşturma çerçevesinde gözaltına alınan 11 zanlıdan 9’u tutuklandı. Tutuklanan isimlerin içinde Fenerbahçe TV eski haber müdürü Yasir Kaya da var.

FETÖ’nün kriptolu iletişi uygulaması "ByLock"u kullandıkları gerekçesi ile gözaltına alınan 11 şüpheli, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin tamamlanmasından sonra Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirildiler.

Savcılık sorgusundan sonra tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edilen zanlılardan Burak Ekici, Ömer Faruk Aydemir, Sait Gurkan Tuzlu, Ahmet Feyzullah Özyurt, Mutlu Özay, Mehmet Ali Ay, Muhsin Pilgir Yasir Kaya ve Cüneyt Seza Özkan tutuklanırken, Yusuf Duran ve Ahmet Sağırlı adli kontrol tedbirleri uygulanarak serbest bırakıldı. Aynı soruşturma kapsamında şüpheli 24 kişinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım