Manisa'da kız yurdunun önünde görülmemiş sapıklık!!!

  • 1259
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Kasım 2017 Cuma 10:32

Manisa ilinin Şehzadeler ilçesindeki bir kız öğrenci yurdunun önüne gelen bir kişi, yurttan çıkan kız öğrencilere bakarak mastürbasyon yaptı. Bir öğrencinin görüntülediği zanlı sonrasında kaçarken, polis kimliğinin tespit edilmesi ve yakalanması için çalışma başlattı.

Olay, bu saat 08.00 sularında Çarşı Mahallesi’ndeki kız öğrenci yurdunun önünde gerçekleşti. Öğrencilerin sabah yurttan çıkışı esnasında kimliği belirsiz bir kişi, kurum önüne geldi. Bir süre yurttan çıkan kız öğrencileri izledi.

Yurtta kalan bir kız öğrenci, durumdan şüphelendi ve bu kişiyi cep telefonu ile görüntüledi. O sıralarda bu kişi, pantolonunun fermuarını açıp mastürbasyon yapmaya başladı. Yurttan çıkan kız öğrencilere aldırış etmeden davranışına devam eden bu kişi, ihbar üzerine sevk edilen polis ekipleri gelmeden ortadan kayboldu.

Görüntüleri incelemeye alan polis, bu kişinin kim olduğunun tespit edilmesi ve yakalanması için çalışma başlattı. Polis, olay ile alakalı soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım