Manisa'da genel müdür yardımcısı havuzda ölü bulundu

Son Güncelleme: 19 Ekim 2017 Perşembe 06:54

Manisa ilinde, bir jant fabrikasında genel müdür yardımcısı olan 50 yaşındaki Nuri Ünver, yüzmek için gittiği otelin havuzunda ölü bir şekilde bulundu.

Olay, dün saat 14.30 sularında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir otelde gerçekleşti. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir jant fabrikasında genel müdür yardımcısı olan Nuri Ünver, her izin gününde gittiği otelin havuzuna girip, yüzmeye başladı. Bir süre sonra kendisine bir isteği olup, olmadığını sormaya gelen otel görevlisi, Ünver’i suda hareketsiz bir biçimde buldu.

Görevlinin durumu haber ettiği otel yetkilileri, sağlık birimlerine haber verdi. ihbar üzerine otele gelen sağlık ekibi, Ünver’in yaşamını yitirdiğini tespit etti.

Aşırı efora bağlı kalp krizinden hayatını kaybettiği düşünülen Nuri Ünver’in cesedi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından, kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Ünver’in oteldeki odasında da inceleme yapan polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım