Manavgat'ta otelde dayak iddiası ortalığı karıştırdı

Son Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Cuma 12:22

İngiltere’den Antalya ilinin Manavgat ilçesindeki 5 yıldızlı bir otele tatil amacıyla gelen Filiz - Samet Aydın çifti, 16 yaşındaki çocuklarının otel sahibi tarafından dövüldüğünü öne sürdü.

Olayın otel lobisinde başladığını ifade eden anne Filiz Aydın yaşananları şu şekilde anlattı:

“Oğlum Yusuf nemli şortu ile lobideki koltuğa oturmuş. Bunu gören otel sahibi Z.Ö. oğlumu sert biçimde uyarmış. Oğlum, ‘Sadece ben değil, herkes oturuyor’ deyince otel sahibi bir anda deliye dönmüş. Z.Ö önce tokat atmış, daha sonra ise 2 çalışanın yardımıyla oğlumu bir odaya kapatmışlar. Dayak burada da devam etmiş”

Otel açıklama yaptı

İddialar ile alakalı otelin Halkla İlişkiler Müdürü Tülin Yalçınkaya ise şu açıklamayı yaptı:

“Böyle bir tartışmanın yaşandığı doğru. Ancak dayak, tehdit olayları kesinlikle doğru değil. Patronumuz son derece sakin bir insan. Ancak müşterimizin çocuğu patronumuzun annesine küfretmiş. Böyle bir olaydan sonra o kişilerin otelimizde kalması doğru olmazdı.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım