Malatya'da 4 kişinin öldüğü korkunç olayda 5 TL ayrıntısı!

  • 18812
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 Çarşamba 12:01

Malatya ilinde, 4 kişinin öldüğü, 7 kişinin yaralandığı olay ile alakalı iddianame hazırlandı Beş lira gelen hesapla rencide edildiğini düşünen gencin dehşet saçtığı meydana çıktı

Malatya ilinde 20 Mart 2017'de bir kafede gerçekleşen ve 4 kişinin öldüğü, 7 kişinin yaralandığı olay ile ilgili hazırlanan iddianame mahkeme tarafından kabul edildi.

İddianamede; cinayetin işlendiği gün "Pisiko" lakaplı 32 yaşındaki Hakan Kaba'nın kız arkadaşları ile müşteri olarak kafeye gittiği ve yanındakilere yüksek sesle bağırarak tartıştığı, bir müddet sonra kasaya gidip hesabı sormaksızın 100 lirayı kasadaki görevliye doğru attığı yer aldı. İddianameye göre kasadaki görevli daha evvel de aynı kafeye gelen Kaba'ya "jest" olsun diye hesabın 5 lira olduğunu ifade etti. Bu düşük hesapla rencide edildiğini düşünen Hakan Kaba ile kafede çalışanlar arasında tartışma yaşandı.

İddianameye göre; aynı akşam Hakan Kaba beraberinde kardeşi Enes Kaba ve 7 arkadaşı ile beraber kafeye gitti. Kaba, yanlarına gelen işletmeci Aykut Ökten'den 50 bin lira haraç istedikten sonra tabanca ile Ökten'in bacağına doğru ateş etti.

Ökten de üzerindeki tabanca ile Kaba'ya ateş açtı. İki grup arasındaki silahlı kavgada Kaba'nın yanı sıra 21 yaşındaki Burak Akpınar, 23 yaşındaki Erdinç Barutçu ile kafe işletmecilerinden 41 yaşındaki Serdar Ökten öldü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım