Mafya etek giydirip kendini vurdurdu!!!

  • 1416
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Ekim 2017 Perşembe 06:24

Hayatın hemen hemen tüm alanlarına yayılan ve müdahale eden mafya, sosyal medyada da gittikçe artan bir etkiye sahip oluyor.

Eskiden gizliden yapılan mafya uygulamaları sosyal medya ağının artması ve kolaylaşması ile artık daha fazla gözler önüne seriliyor. Mafya Tehdit, infaz, göz korkutma videoları ve fotoğraflarını sosyal medyadan yayınlıyor.

Dün de yeraltı dünyasının cezaevinde bulunan isimlerinden birinin adamı olduğu iddia edilen bir gencin kendi ‘babasına’ ihanet etmesi üzerine ‘cezalandırılmasının görüntüleri sosyal medyada yayınlandı.

Görüntülerde isminin T.Z. olduğu ifade edilen kişiye pembe etek giydirilmiş. Silah zoruyla “Yediğim ekmeğe şerefsizlik yaptım” dedirtilen adam daha sonra bacağına ateş etmeye zorlanıyor. Kendisini vuran adam daha sonra bir otomobile bindiriliyor.

mafya etek giydirdi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım