Maçka Parkı'nda şok müdahale!

Son Güncelleme: 30 Temmuz 2017 Pazar 14:50

İstanbul ilinin Şişli'deki Maçka Parkı'nda özel güvenlik görevlilerinin bir kadının kıyafetine müdahale etmek istemesi çevrede sakinlerinin tepkisine yol açtı. Olaya ait görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı.

Maçka Parkı'nda akşam saatlerinde görgü tanıklarının ifadelerine göre, özel güvelik görevlileri parkta oturan kadınları parktan çıkarmak istediler. Olay ile alakalı görüntüleri sosyal medyaya aktaran Samet Özçelik isimli kullanıcı, özel güvenlik görevlisinin kadınlara

"Bu kıyafetle parkta dolaşmana izin vermiyorum, göğüslerini açamazsın" dedikten sonra polis çağırdı.

Olay yerine gelen polis ve özel güvenlik görevlileri parktakilerin tepkisi ile karşılaştı. Sosyal medyada hızla yayılan videoda parka gelen polisin özel güvenlikler alarak olay yerinden uzaklaştığı, tepkisini dile getiren bir genç kızın ise “şikayetçi olacağım” dediği görülüyor.

Maçka Parkı'nda özel güvenlik tacizi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım