Küçük kızın çığlıklar dayak yemesine yetti!

  • 2548
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Ağustos 2017 Çarşamba 18:07

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde, vatandaşlar zihinsel engelli 11 yaşındaki kızı taciz ettiğini öne sürdükleri kişiyi önce dövdüler sonra da polise teslim etti. Adliyeye gönderilen A.Ü. adli denetim koşulu  ile serbest kaldı.

Olay, Gebze Mutlukent Mahallesi’nde gerçekleşti. Mahalle sakinleri küçük bir kızın çığlıklarını işitti. Çevre sakinleri küçük kızı taciz ettiğini öne sürdükleri A.Ü’yü yakalayıp dövdü. A.Ü. aldığı darbelerin etkisiyle sendelerken, kızın 20 yaşında olduğunu, yeğeni olduğunu söylerken, daha sonra ise tanımadığını ifade etti.

Vatandaşlar bu esnada polis ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen polis, A.Ü’yü gözaltına aldı. Küçük kızın olay yerinden bisiklet ile ayrıldığı tespit edildi. Küçük kızın bulunamaması üzerine A.Ü. de serbest bırakıldı. Şikayet üzerine A.Ü. yeniden gözaltına alınırken, tacize uğradığı öne sürülen çocuk sağlık kontrolünden geçirildi.

Küçük kızın cinsel istismara uğramadığı tespit edildi. A.Ü. adliyeye sevk edilirken, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım