Konya'da pavyonlara operasyon

Son Güncelleme: 04 Ağustos 2017 Cuma 09:42

Konya ilinde dernek adı altında işletilen pavyona yapılan baskın sonucunda yabancı kökenli 5 konsomatris gözaltına alındı.

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Ahlak Büro Amirliği ile Narkotik birimleri, merkez Selçuklu İlçesi Ferhuniye Mahallesi'nde bulunan Ferhuniye Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği ismi altındaki pavyona baskın yaptı. Baskında dedektör köpek 'Oscar' da kullanıldı. Yapılan aramalarda uyuşturucu madde izine rastlanmadı.

İşyeri çalışanları ve müşterilerin GBT sorgusu yapıldı. Pavyonda konsomatris olarak çalıştığı belirlenen 26 yaşındaki Ukraynalı Ksenlıa F., 28 yaşındaki Olha S., 35 yaşındaki İnna B., 26 yaşındaki Rus Darıa P. ile 19 yaşındaki Kübalı Daidelin S. gözaltına alındı.

Kadınların, pavyona müşteri olarak arkadaşlarını görmeye geldiklerini söyledikleri öğrenildi. Sağlık kontrolünden geçirilen kadınlar ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım