Konya'da ilginç yaralama olayı

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 12:20

Konya ilinde kimliği henüz tespit edilmeyen bir şahıs sevgilisinin kuaför dükkanına ziyarete giden Veysel A.'yı bacağından vurduktan sonra olay yerinden kaçtı. Tüm bu anlar ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Vaka, 21.45 sularında Merkez Selçuklu İlçesi Sancak Mahallesi Terakki Sokak üzerindeki bir sitede gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, Veysel A. sevgilisinin bayan kuaförü olarak işlettiği iş yerine akşam saatlerinde ziyarete gitti. Dükkânın önünde sohbet ettikleri esnada siteye arka bahçenin girişinden giren kimliği belirlenemeyen bir kişi dükkanın yakına gelip evvela iş yerini kontrol etti, daha sonra ise Veysel A'ya yanında getirdiği uzun namlulu tüfek ile ateş etti. Bacağından yaralanan genç adam, kanlar içerisinde yere yığıldı.

Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri gönderildi. Kısa zamanda olay yerine ulaşan birimler, bacağından yaralanan Veysel A.yı ambulansla Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırdı. Kimliği belirlenemeyen ve olay yerinden kaçan şüphelinin iş yerine geldiği esnada yanında getirdiği pompalı olarak tabir edilen av tüfeğini bir çuvala sarılmış halde getirmesi de dikkat çekti.

Diğer taraftan olaydan hemen sonra şüphelinin arka kapıdan tekrar koşarak kaçması ise yine güvenlik kamerasına yansıdı.

Polisin, kaçan şüpheliyi yakalamak için başlattığı çalışma devam ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım