Konya'da dolmuşta taciz linçle sonuçlandı

Son Güncelleme: 24 Eylül 2017 Pazar 12:57

Konya ilinde evli, 42 yaşındaki İ.K., minibüste 15 yaşındaki Y.D. isimli kızı taciz ettiği iddiası ile diğer yolcular tarafından linç edilmek istendi.

Kısa zamanda olay yerine gelen polis, bir taşeron bir firmada işçilik yapana İ.K.’yi öfkeli kalabalığın elinden kurtardı. Gözaltına alınan ve suçlamayı kabul etmeyen İ.K., "Yanlışlıkla iki kez elim çarptı. Kötü bir niyetim yoktu" dedi.

Olay, dün saat 20.00 sularında merkez Meram İlçesi’nde gerçekleşti. Minibüsle evine giden Y.D., aynı minibüste yolcu İ.K. tarafından tacize uğradı. Y.D. de bağırarak İ.K.’ye tepki göstererek, yardım talep etti. Sürücü bunun üzerine minibüsü kenara çekip İ.K.’yi araçtan indirdi. Bu esnada minibüsteki diğer yolcular ve çevrede bulunanlar saldırdıkları İ.K.’yi linç etmeye kalkıştı.

İhbar üzerine kısa zamanda gelen polis, İ.K.’yı öfkeli grubun elinden güçlükle kurtararak polis aracına bindirdi. Aldığı darbeler sonucu yüzünde yaralar oluşan ve gözaltına alınan İ.K., polisteki ilk ifadesinde, "Yanlışlıkla iki kez elim çarptı. Kötü bir niyetim yoktu. Yanlış anlaşıldım" iddiasında bulundu. İ.K. adliyeye sevk edilecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım