Konuşmak için gitti ikisini de öldürdü...

Son Güncelleme: 15 Eylül 2017 Cuma 10:42

Kağıthane ilçesinde bir kişi, boşanma aşamasında olduğu eşini ve baldızını öldürmesinin ardından intihar girişiminde bulundu.

Edinilen bilgiye göre, 22 yaşındaki K.E.G., bir sene evvel evlendiği ve boşanma  aşamasında olduğu eşi 22 yaşındaki Zerrin Demir G. ile konuşmak için, eşinin annesi  Melahat Demir'in Talatpaşa Mahallesi Dişçi Sokak'taki evine geldi. Konuşma esnasında çift tartışmaya başladı. İddialara göre, K.E.G.  eşi Zerrin Demir G. ile Betül Demir'e silahla ateş ettikten sonra, aynı silah ile intihar girişiminde bulundu.

O esnada odada bulunmayan anne Melahat Demir, silah seslerini duyunca içeri girdi. Kızlarını ve damadını kanlar içerisinde yerde gören Demir, polise ve sağlık birimlerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Zerrin Demir  G. ile Betül Demir, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınan K.E.G'nin hayati  tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım