Kocaeli'nde polisten iğrenç hareket! Tecavüz etti!

  • 6441
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Kasım 2017 Cuma 10:44

Kocaeli’nin Çayırova İlçesi’nde, otomobilde bir erkek ile ilişkiye giren kadına önce uyarıda bulunup, ardından da tecavüz ettiği iddia edilen polis memuru K.T. ile yanındaki meslektaşı N.U. tutuklandı.

Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 25 senelik polis memuru K.T. ile 15 yıllık polis memuru N.U., ilçede bir parkta, otomobilde ilişkiye giren kadın ile erkeği fark etti. Polisler, müdahale edip  ismi açıklanmayan kadın ve erkeği uyardı. Polis memuru K.T., otomobilden uzaklaştırdığı kadını parkın tenha bir köşesine götürüp, iddiaya göre tecavüz etti.

Olaydan sonra kadın, tecavüze uğradığını belirtip her iki polisten de şikayetçi oldu. Kadın, polis memuru K.T.’nin spermlerinin bulunduğu peçeteyi de delil olarak sundu.

Başlatılan soruşturma çerçevesinde polis memurları K.T. ve N.U. açığa alınıp, gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen polisler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım