Kızların çığlığı sapığı yakalattı! Mahkeme serbest bıraktı!

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 11:16

Adana ilinde bir parkta 14 yaşındaki 2 kız çocuğuna taciz ettiği öne sürülen bir kişi vatandaşlar tarafından darp edildi. Gözaltına alınan Sinan T., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı

Olay Seyhan Nehri kıyısındaki Merkez Park'ta gerçekleşti. İddialara göre, Sinan T. adındaki kişi, parkta arkadaşlarıyla birlikte yürüyen 14 yaşındaki S.A. ve H.T.'yi sözleriyle taciz etti.

Kız çocuklarının çığlık atması üzerine çocuklar ile parkta bulunan diğer vatandaşlar, Sinan T.'yi kovalayıp yakaladıktan sonra darp etmeye başladı.

Parkta devriye gezen 'mobil park polisi' arbedeye müdahale ederek üstü-başı yırtılmış ve vücudunda darp izleri bulunan Sinan T.'yi gözaltına aldı. Sinan T., sorgusundan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım