Kızını öldüren caniden pişkin cevap: Keyiften

  • 1337
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Eylül 2017 Çarşamba 13:16

Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde okula giden anne ve kızına pompalı tüfek ile ateş edip 7 yaşındaki kızı öldüren, anneyi de yaralayan eski sevgili Mehmet Salik Mumcu, yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye gönderildi.

Çelik yelek ile polis aracından indirilen zanlı, "Onu değil, anasını öldürecektim. Çıkınca, anasını öldüreceğim" şeklinde konuştu. Görüntü alan bir gazetecinin 'Neden yaptın?' sorusuna "keyiften" cevabını veren zanlı, "istersen seni de yaparım" dedi. 

İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde bir ilkokula kayıt olan ve bu yıl 1. sınıfa başlayacak olan Zeynep Seren Çeliksoy, annesinin İstanbul’da yaşadığı sorunlar nedeni ile Balıkesir’in Edremit ilçesine geldi. Dün sabah annesi ile beraber Edremit Gazi İlkokulu'na gelen Zeynep, kaydını bu okula aldırdı. Dün sabah hayatında ilk defa okula gitmek için dedesinin evinden çıkan Zeynep Seren Çeliksoy, annesi Zeliha Çeliksoy ile birlikte silahlı saldırıya uğradı ve yaşamını yitirdi.

Küçük Zeynep’in katil zanlısı Mehmet Salik Mumcu'nun sabah saatlerinde Gazi İlkokulu’na gelerek çevredekilere sorular sorduğunu, daha sonra olay yerinden ayrıldığını gösteren güvenlik kamerası kayıtları da meydana çıktı. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan geniş çaplı soruşturmadan sonra güvenlik kamerası görüntülerinde eşkali tespit edilen zanlı Mehmet Salik Mumcu polis ekiplerince dün gece yakalandı. 

Zanlı emniyetteki sorgusundan sonra geniş güvenlik önlemleri eşliğinde adliyeye getirildi. Çelik yelek giydirilen Mehmet Salik Mumcu, çocuğu öldürdüğü için çok pişman olduğunu ifade ederken, "Onu değil, anasını öldürecektim. Çıkınca, anasını öldüreceğim" dedi. Görüntü alan bir gazetecinin neden yaptın sorusuna "keyiften" cevabını veren zanlı, "istersen seni de yaparım" diyerek adliyeye girdi. 

Ayrıca, bugün Balıkesir ilinde toprağa verilecek küçük kızın cenazesine tedavi olduğu hastaneden taburcu olan annesinin de katılacağı belirtildi. Mehmet Salik Mumcu'nun savcılık ifadesinden sonra nöbetçi mahkemeye sevki bekleniyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım