Kızılay-Çayyolu metrosunda sıcak anlar! Genç kızın zor anları!

Son Güncelleme: 30 Ocak 2018 Salı 13:55

Ankara ilinde Kızılay-Çayyolu metro hattında, Bilkent Üniversitesi öğrencisi N. adındaki genç kadın rayların üzerine düştü. Yaralı olduğu öğrenilen öğrencinin kurtarılması için görevliler seferber oldular. N. düştüğü yerden çıkarılıp hastaneye kaldırıldı. N.'nin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Metro seferlerine ise yeniden başlandı.

Metro hattının Bilkent durağında yaşanan olayda, istasyonda bulunan AnkaraBarosu'na üye avukat Şamil Demir "N., trenin ön tekerleri altımda sıkışmış  durumda" bilgisini verdi. Av. Demir'in verdiği bilgilere göre N., çevredekilerin sorularına yanıt verebiliyordu.

HASTANEYE KALDIRILDI DURUMU İYİ

Güvenlik görevlileri tarafından istasyon boşaltılırken N.'nin kurtarılması için ekipler seferber oldu. N. dakikalar önce bulunduğu yerden çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan N.'nin durumunun iyi olduğu bildirildi. Metro seferlerine ise yeniden başlandı.

SÜRÜCÜNÜN DİKKATİ KURTARDI

Ankara Metrosu'ndan bir yetkili, sürücünün dikkatinin büyük bir felaketi önüne geçtiğine işaret etti. Yetkili, 'Vatman, bir kişinin düştüğünü görür görmez acil durum butonuna basıyor ve treni durduruyor. Bu trenlerin boş hali bile 200 ton... Allah korusun kayma yapması halinde çok acı bir tablo oluşabilirdi" dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım