Kıskançlık krizi cinayete sebep oldu

  • 2940
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Aralık 2017 Pazar 10:40

Ankara ilinde ikamet eden bir çocuk annesi Naile Yıldız, yurt arkadaşı Sibel Uçar’ı imam nikahlı eşinden kıskandığı için öldürdü.

Sincan ilçesindeki olayda edinilen bilgilere göre şöyle gelişti; 20 yaşındaki Naile Yıldız ile 19 yaşındaki Sibel Uçar yetiştirme yurdunda birlikte büyüdü. Sekreterlik yapan Naile Yıldız evlenerek Sincan’a yerleşti.

Antalya ilinde ikamet eden Sibel Uçar bir hafta evvel arkadaşı Naile’yi aradı ve “Ankara’da sınava gireceğim. Bir kaç gün misafirliğe gelebilir miyim?” diye sordu. Olumlu cevap alınca Sincan’a gelen Sibel Uçar iddiaya göre, arkadaşı Naile’ye “İmam nikahlı kocanı elinden alacağım” deyince aralarında tartışma çıktı.

Tartışma büyüyünce evdeki pompalı tüfeği alan Naile Yıldız, öfke ile arkadaşı Sibel’e ateş etti. Göğsünden yaralanan Sibel Uçar kanlar içinde yığıldı. Silah sesini duyan komşuların ihbarıyla gelen polis ve sağlık birimleri Sibel Uçar’ın öldüğünü tespit etti.

Polisin gözaltına aldığı Naile Yıldız, kıskançlık krizine girdiğini itiraf etti. Mahkemeye sevk edilen genç kadın tutuklandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 0 Yorum

İlhan

19 Aralık 2017 Salı 05:34

Hayatını kaybeden Sibel Uçar isimli genç kızı Naile Yıldız öldürmüş olabilir ama ölmesinin nedeni Sibel Uçar'ın annesi Hülyadır. Kızına hatta çocuklarına sahip çıkmadı aslında akrabaların hiç biri sahip çıkmadı ama Hülya ikinci kez evlendiği kocası Adem çocuklarını istenediği için, çocuklarını esirgeme yurtlarına verdiler. Ve bu kız çocuğu orada kötü bir şekilde yetiştirildi. Ne anne bildi ne de baba bu yüzden de kızın arkadaş çevresi çok çok kötüydü.

Bursa Web Tasarım