Kilis’te tıp merkezinden çıkanlar hayrete düşürdü!

Son Güncelleme: 14 Ağustos 2017 Pazartesi 13:31

Kilis merkezli 3 şehirde uyuşturucu ticareti yapan kişilere karşı eş zamanlı operasyon yapıldı. Kilis’te özel bir tıp merkezini de kapsayan baskınlarda, esrar ve uyuşturucu hap ele geçirilirken, 9 kişi de gözaltına alındı.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü birimleri, şehirde uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen bazı kişileri takibe aldı.

Polisin uzun süren takibinden sonra uyuşturucu ticareti yapanların Gaziantep ve Hatay’da ilişkisi olduğu kişiler de belirlendi. Çalışmasını bitiren polis, bu sabah savcılık izni ile 3 kentteki 8 adrese eş zamanlı operasyon yaptı.

Özel Harekat polislerinin de katılımı ile yapılan baskınlarda Kilis şehir merkezindeki özel bir tıp merkezine de operasyon yapıldı. Tıp merkezinin kapısını kırarak içeri giren polislerin yaptığı uzun aramada 152 uyuşturucu hap, 25 gram metamfetamin, 1 kilo 460 gram esrar, bir Kalaşnikof tüfek, bir ruhsatsız tabanca, 6 mermi ele geçirildi.

Kilis, Gaziantep ve Hatay’daki operasyonlarda gözaltına alınan M.A., V.A., B.Y.Ü., A.D., M.H.M., H.T., A.Ş., H.T. ve A.K.’nin sorgulanmasına başlandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım