Kasap dehşet saçtı... Kardeşlere saldırdı!

Son Güncelleme: 29 Ocak 2018 Pazartesi 10:25

Tokat ilinin Erbaa ilçesinde kasap dükkanı işleten Zeynel Başar, arazi anlaşmazlığı sebebi ile tartıştığı Duran ve Mehmet Taşova kardeşleri tabanca ile vurup öldürdü

Olay dün saat 21.30 sularında Cumhuriyet Mahallesi Hükümet Caddesinde 48 yaşındaki Zeynel Başar'a ait kasap dükkanında gerçekleşti. Zeynel Başar ile 36 yaşındaki Duran Taşova ve kardeşi 33 yaındaki Mehmet Taşova arazi anlaşmazlığı nedeni ile dükkanda tartışmaya başladı.

Tartışma kısa zamanda kavgaya dönüşünce Zeynel Başar, üzerindeki tabanca ile iki kardeşe ateş etti. Çevreden olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri ile polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Taşova kardeşlerin, vücutlarına isabet eden kurşunlarla olay yerinde hayatlarını kaybettiği tespit edildi.

Olaydan hemen sonra kuzenlerinin vurulduğu kasap dükkanına giden Ersan Taşovanın da peşinden ateş etmeye başlayan Zeynel Başar polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Ersan Taşova saldırıyı yara almadan atlattı.

Haberi duyarak olay yerine gelen iki kardeşin yakınları sinir krizi geçirdi. Mehmet ve Duran Taşova'nın cesetleri polis ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından otopsi için Erbaa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım