Kapkara bir gün… Altı kişi daha hayatını kaybetti

  • 1294
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 07 Eylül 2017 Perşembe 12:08

Türkiye'nin batısında 7 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sonra bir kötü haber de doğudan geldi. Van Özalp karayolunun 15. kilometresinde bulunan Yalınağaç mevkisinde, 2 otomobilin çarpışması sonucunda meydana gelen kazada 6 kişi hayatını kaybetti. 3 kişi de yaralandı. Böylece bu iki kazada ölenlerin sayısı 13'e çıktı.

Van Özalp karayolunun 15. kilometresinde bulunan Yalınağaç mevkisinde, 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 6 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Kaza, bugün saat 10.30 sularında Van - Özalp Karayolunun 15. kilometresinde bulunan Yalınağaç mevkiinde gerçekleşti. Özalp yönünden gelen 65 ET 593 plakalı otomobil ile karşı yönden gelen 34 YC 3581 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Meydana gelen kazada her iki araçta bulunan 1’i çocuk 6 kişi hayatını kaybederken, 1’i çocuk 3 kişi de yaralandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım