Kanser olduğunu öğrenen adamın akılalmaz hamlesi

Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 13:29

Hindistan'da gırtlak kanseri teşhisi konan Mustakim Ahmed isimli bir adam, kendisini sigaraya başlattığını öne sürdüğü arkadaşını vurup öldürdü.

İngiliz haber portalı Independent'tan alınan haberlere göre Ahmed, hastalığının sigara alışkanlığından kaynaklandığını öğrendikten sonra ‘öfkeyle doldu'. Bu hastalığa kendisini sigara ve marijuhanaya alıştıran bir arkadaşının sebep olduğunu düşünmeye başladı.

25 yaşındaki genç adam, bu düşüncelerde iş arkadaşı Inayat'ı öldürdü. Ayrıca polis, 25 yaşındaki Inayat'ın işte daha başarılı olmasından dolayı da Ahmed'in kendisini ‘içerlediğini' kaydetti.

Ahmed, Inayat'ı öldürdüğüne emin olmak için bir silah satın alıp atış talimi yaptığını da ifade etti. Komiser yardımcısı Sibesh Singh,

"Ahmed ve Inayat iş yerinde arkadaş olmalarına rağmen, söylentilere göre Inayat işinde daha başarılı ve iyi huyluydu. Ayrıca restoran sahibinin kısa sürede en gözdesi olmuştu" dedi.

Sputnik'in aktardığına göre Ahmed'in sigara ve marijuana alışkanlığının, Inayat'ın etkisi ile geliştiği öne sürüldü. Singh,

"Bu süreçte Ahmed gırtlak enfeksiyonu geliştirdi ve doktora gitti. Ahmed, doktorun kendisine, aşırı sigara içtiği için gırtlak kanserine yakalandığını söylediğini iddia etti" diye konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım