Kağıthane'de servis şoförünü öldüren kardeşler yakalandı

  • 2926
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Kasım 2017 Çarşamba 07:49

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde servis şoförü Kıyasettin Tacer’i öldüren Ferit A. ve kardeşi Ercan A, Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı. Ferit A, Antalya’ya kaçtığı otobüsün 24 No'lu koltuğunda ele geçirildi.

Olay, Kağıthane, Girne Caddesi üzerinde gerçekleşti. İddialara göre, servis şoförü 41 yaşındaki Kıyasettin Tacer sabah saatlerinde okul öğrencilerini aldı. Öğrencileri okula bırakan Tacer, cadde üzerinde aracını park etti. Bu esnada siyah bir cip servis aracının yanına geldi. Daha sonra ise araçtan inen şüpheliler peş peşe ateş açtı. Ağır yaralanan Kıyasettin Tacer kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kağıthane'de servis şoförünün silahla öldürülmesine ilişkin aranan cinayet şüphelisi otobüsle Antalya'ya kaçmaya çalışırken Isparta'da yakalandı. OIay sırasında kullanılan cipi sürdüğü iddia edilen kardeşi Ercan A.'da Sultangazi'de yakalandı.

Kağıthane dün servis şoförü Kıyasettin Tacer'e (41) başka bir araçtan ateş açılmış, saldırıda ağır yaralanan şoför kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri cinayeti işlediği söylenilen kişinin Antalya'ya kaçmaya çalıştığını tespit edince harekete geçti. Isparta Emniyet müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri cinayet şüphelisi Ferit A.'nın içinde bulunduğu otobüsü Isparta'da durdurdu. Gözaltına alınan şüphelinin Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerine teslim edildiği, ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gönderilmesi beklendiği öğrenildi. Öte yandan olay sırasında kullanılan cipi sürdüğü iddia edilen kardeşi Ercan A.'da Sultangazi'de yakalandı.

Öte yandan Kıyasettin Tacer'in ölümüyle sonuçlanan olaylara ise iki aile arasında 2007 yılına dayanan husumetin neden olduğu iddia edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım