Kağıthane O-2 Otoyolun'da feci ölüm!

Son Güncelleme: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 10:28

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde Nizamettin Sarıgül isimli taksi şoförü, emniyet şeridinde patlayan lastiğini değiştirmek isterken bir panelvanın çarpması sonucunda yaşamını yitirdi.

Kaza 22.00 sularında O-2 Otoyolu Okmeydanı katılımı yakınlarında gerçekleşti. İddialara göre, 34 TAR 84 plakalı taksinin şoförü Nizamettin Sarıgül, İkitelli’den aldığı müşteriyi Sarıyer’e götürmek için yola çıktı. Okmeydanı katılımı yakınlarına geldikleri esnada taksinin sol arka tekerleği patladı. Sarıgül, lastiği değiştirmek için taksiyi emniyet şeridine çekti.

Bagajdan levyeyi aldığı esnada arkadan gelen 34 LA 7455 plakalı panelvanın sürücüsü Ufuk B. hızlı bir biçimde Nizamettin Sarıgül’e çarptı. Panelvanla taksi arasında sıkışan Sarıgül, metrelerce sürüklendi. Sarıgül olay yerinde yaşamını yitirdi. Olay yerinde yapılan incelemeleriden sonra Nizamettin Sarıgül’ün cesedi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Sarıgül’e çarpıp ölümüne sebep olan panelvan sürücüsü Ufuk B., gözaltına alındı. Kaza sebebi ile O-2 Otoyolu Ankara istikametinde kilometrelerce trafik oluştu. Kaza yerinin temizlenmesinin ardından trafik normale döndü.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım