Kadıköy eski Emniyet Müdürü adli kontrol şartıyla serbest

  • 1052
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Şubat 2018 Cumartesi 13:07

Tehditle senet imzalatılan kadınların fuhuşa zorlandığı iddiası ile bir suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kocaoğlu, adli kontrol şartı ile salıverildi.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 16 zanlıdan eski Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Kocaoğlu'nun emniyetteki işlemleri tamamlandı.

İşlemlerden sonra adliyeye gönderilen Kocaoğlu, çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol koşulu ile serbest bırakıldı. Gözaltına alınan diğer şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor. 

İstanbul'da tehditle senet imzalatılan kadınların fuhuşa zorlandığı iddiasıyla bir suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda aralarında eski Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Kocağolu'nun da bulunduğu 12'si emniyet personeli 16 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Aynı soruşturma kapsamında, 15 Aralık 2017'de düzenlenen operasyonda, örgüt lideri olduğu öne sürülen Hakan A'nın da aralarında bulunduğu 15 kişi tutuklanmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım