Kaçırdıkları genç kıza 17 ay boyunca yapmadıklarını bırakmadılar

Son Güncelleme: 05 Şubat 2018 Pazartesi 15:26

İngiltere'de ikamet eden acımasız ve sapık çift, 20 yaşındaki genç kızı 17 ay boyunca eve hapsedip cinsel istismarda bulundu

İngiltere’nin Leicester kentinde 20 yaşındaki bir kadını evlerinde cinsel ilişki kölesi olarak tutan çift yakalandı. 27 yaşındaki Kevin Warren ve 35 yaşındaki sevgilisi Donna Morris cezaevine gönderilirken, zalim çiftin genç kadını 17 ay boyunca fiziksel, duygusal ve cinsel istismara maruz bıraktığı açığa çıktı.

“HAYVANDAN DAHA KÖTÜ”

Polisin yaptığı açıklamaya göre köle olarak tutulan kadın “hayvandan daha kötü” durumdaydı. Cani çift tecavüz başta olmak üzere genç kadına uyguladıkları istismar sebebi ile çifte 22 yıl hapis cezası verildi.

“NASIL BAŞIMA GELDİ İNANAMIYORUM”

Tutsak tutulan kadın,

“Şu an geriye dönüp baktığımda bu durumun, ne kadar alçaltıcı, acımasız ve travmatik olduğunu ve bunun nasıl başıma geldiğine hala inanamıyorum” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım